pozegnanieD

   W dniu dzisiejszym, 11 stycznia 2019r. odbyło się uroczyste pożegnanie Zastępcy Dyrektora do spraw ekonomiczno- technicznych- Pana Andrzeja Sodkiewicza. W wydarzeniu uczestniczyli niemal wszyscy przedstawiciele komórek organizacyjnych Szpitala. Obecność tak licznej grupy pracowników świadczy o tym, że Pan Andrzej Sodkiewicz przez wszystkie lata pracy w Naszej placówce zyskał ogromny podziw, uznanie i szacunek ze strony współpracowników.

   Dyrektor Szpitala- lek.med. Sławomir Gaik podziękował zastępcy za współpracę i wymienił największe osiągnięcia jakie udało się dzięki niemu uzyskać. Przez ponad 30 lat dzięki wiedzy i doświadczeniu Zastępcy Dyrektora do spraw ekonomiczno- technicznych Instytucja zachowała najwyższe standardy ekonomiczne. Praca na tak odpowiedzialnym stanowisku jest pełna wyzwań i nie należy do łatwych. Pan Andrzej Sodkiewicz pokazał nam, że trudne obowiązki można wykonywać z zaangażowaniem, poświęceniem, jak również sercem. W tym czasie placówka rozwinęła się w znacznym stopniu, a budynki szpitalne rozbudowały. W chwili obecnej możemy pochwalić się jednym z największych obiektów w województwie, a może nawet w skali kraju. Najstarszy Szpital stanowi wielką dumę ziemii lubuskiej. Jednocześnie odejście tak wspaniałego pracownika stanowi dla Szpitala pewną stratę i napawa nas smutkiem.

   Kierując do Pana Andrzeja Sodkiewicza raz jeszcze podziękowania za czas poświęcony Szpitalowi, cały włożony w obowiązki wysiłek i oddanie, składamy piękne życzenia: przede wszystkim zdrowia na spokojne lata zawodowego odpoczynku, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wielu radości w każdym nadchodzącym dniu.

Relacja z pożegnania: https://www.telewizjazary.pl/wiadomosci/24518,szpital-pozegnal-dyrektora-sodkiewicza

Tekst: mgr Deniz Mrozik/ Rzecznik Prasowy

Zdjęcia: mgr Deniz Mrozik, Bogusława Janicka- Kalisz (Gazeta Regionalna)

poz1

poz2

poz3

poz4

poz5

poz6

poz7

poz8

poz9

poz10

poz11